111 Liczba wyświetleń

W Rytrze wieszczą wielki powrót do biegania i nie jest to tylko echo słów rzuconych na wiatr pośród okolicznych pagórków. Determinacja organizatorów Biegu Wierchami przekłada się na konkretne działania zmierzające do zwiększenia szans na sprawne przeprowadzenie czerwcowej imprezy.

Zgłoszenia przyjmowane są od 14 lutego.

Aby nadchodząca edycja nie podzieliła losu ubiegłorocznej, na wszystkich dystansach ustalono limity uczestników i trzeba przyznać, że w obecnym rozwoju wydarzeń wyglądają dosyć optymistycznie.

Fot. Regulamin Biegu Wierchami 2021

Zmiany dotknęły programu całej imprezy. Znany z poprzednich lat transgraniczny bieg ultra na dystansie 58 kilometrów zastąpi 60 kilometrowy „Basior” którego trasa przebiegać będzie wyłącznie po polskiej stronie. Brzmi groźnie, ale to nie wszystko. Nad Rytro nadciąga biegowa burza, więc kilometraż się wydłuża 🙂 Najwytrwalsi dostaną szansę zasmakowania prawdziwej górskiej setki w lokalnym wydaniu. Śmiałków czeka iście królewski start spod murów zamku w Rytrze.

Wszystkie aktualizacje dotyczące Biegu Wierchami można śledzić na oficjalnej stronie tego wydarzenia:

OFICJALNA STRONA BIEGÓW WIERCHAMI

REGULAMIN 2021

ZAPISY 2021

Zdjęcia użyte w artykule są własnością organizatora

 426 Wszystkich wizyt,  1 Dzisiaj

Autor

admin
admin
Biegający założyciel, administrator i redaktor Nowosądeckiego Portalu Biegowego. Miłośnik podróży, fotografii i mobilnych technologii.

Dodaj komentarz