158 Liczba wyświetleń

Potwierdziły się informacje, że na kolejną edycję debiutującego w zeszłym roku Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego przyjdzie nam trochę dłużej poczekać. Nie oznacza to jednak, że przyszłość tej imprezy została definitywnie zamknięta, bowiem start biegu przeniesiono na 2023 rok. Poniżej cytuje pełna treść komunikatu organizatora. Bieżące wiadomości dotyczące tego wydarzenia można śledzić na oficjalnej stronie mieszczącej się pod adresem www.maratonroznowski.pl

Link do komunikatu organizatora

Kochane Biegaczki, Kochani Biegacze,

ze względu na niemożność zapewnienia Wam tak wysokiego standardu przeprowadzenia zawodów, jaki przed sobą postawiliśmy, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu II edycji „Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego” na 2023 rok 🙁

Mamy nadzieję, iż przyjmiecie naszą decyzję ze zrozumieniem i w przyszłym roku, pojawicie się na starcie, wybranego przez siebie dystansu.

Nie chcąc zostawić Was z tą przykrą informacją, już teraz zapowiadamy, że niebawem wskażemy nową datę rozgrywania zawodów, a z początkiem wakacji rozpoczniemy zapisy na nie.

Jednocześnie na bieżący rok mamy jeszcze kilka biegowych pomysłów, w których realizację wierzymy.

Jeżeli chcecie być z nimi na bieżąco, proszę zostawcie do siebie kontakt e-mailowy. Dzięki temu, będziemy mogli wysyłać Wam informacje o „Maratonie wokół Jeziora Rożnowskiego” oraz nowych biegowych projektach”

 645 Wszystkich wizyt,  1 Dzisiaj

Autor

admin
admin
Biegający założyciel, administrator i redaktor Nowosądeckiego Portalu Biegowego. Miłośnik podróży, fotografii i mobilnych technologii.

Dodaj komentarz