398 Liczba wyświetleń

W najbliższy weekend, Rytro i sąsiadujące z nim okolice gościć będą koneserów zmagań na trasach o profilu alpejskim, a więc takich w których dominują podbiegi z metą na szczycie. Organizatorem wydarzenia łączącego biegi w formule Grand Prix jest Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro. Poza rekreacyjno – sportowym obliczem, impreza ta ma też wydźwięk historyczny, bowiem szlaki na których pojawią się uczestnicy, stanowiły ważny element polskiego ruchu oporu podczas II wojny światowej.

W skład III Alpejskiego Grand Prix w Rytrze wchodzą:

IX Podbieg na Makowicę na dystansie 7,6 km ( start w sobotę 8 października o godzinie 10:00 z parkingu pod zamkiem w Rytrze)

ZAPISY NA BIEG

7. Bieg Kurierów na dystansie 11 km ( start w niedzielę 9 października o godzinie 10:00 z Dworca PKP w Rytrze )
ZAPISY NA BIEG

Warunkiem udziału w klasyfikacji Grand Prix jest ukończenie dwóch dystansów. Wystartowanie w jednym z biegów jest jak najbardziej dozwolone, jednak wówczas osoba nie zostanie zakwalifikowana do GRAND PRIX.

Wśród wszystkich osób startujących w Podbiegu na Makowicę lub Biegu Kurierów zostanie rozlosowana NAGRODA GŁÓWNA w postaci hulajnogi elektrycznej o wartości 2 000 zł!

REGULAMIN III ALPEJSKIEGO GRAND PRIX

RAJD KURIERÓW SĄDECKICH

Wydarzeniem towarzyszącym 7. Bieg Kurierów, jest Rajd Kurierów Sądeckich organizowany przez PTT o/Beskid Nowy Sącz. Zachęcamy do wzięcia udziały w Rajdzie wszystkie osoby które chcą poznać historie Kurierów, ale także którzy chcą dopingować zawodników na trasie i wspólnie, aktywnie spędzić niedziele.

Szczegóły: https://pttns.pl/

Zapisy w punkcie PTT Beskid w lokalu (najlepiej telefonicznie)
BP WAKACYJNY RAJ

ul. Sobieskiego 14a/2
33-300 Nowy Sącz
Poniedziałek-Piątek 8:00 – 16:00
Infolinia: 0 801 011 324
tel./fax.(0-18) 444 29 22
kom: 513 017 830

 13,094 Wszystkich wizyt,  7 Dzisiaj

Autor

admin
admin
Biegający założyciel, administrator i redaktor Nowosądeckiego Portalu Biegowego. Miłośnik podróży, fotografii i mobilnych technologii.

Dodaj komentarz