NSRUNNERS.PL

Nowosądecki Portal Biegowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny XHTML 1.0 Transitional

MGB / BeskidSki Cross: Pierwsze rozstrzygnięcia w Spytkowicach

Admin
( 1 Vote )

STRONA ORGANIZATORA REJESTRACJA MA MAŁOPOLSKIE BIEGI GÓRSKIE REGULAMIN ZAWODÓW

spytkowicembg2013Już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia zapadną decydujące rozstrzygnięcia w cyklu BeskidSki Cross. Szóstą i ostatnią rundę czempionatu będzie gościła Stacja Narciarska „Beskid” w Spytkowicach. Zawody będą jednocześnie ósmą odsłoną cyklu Małopolskie Biegi Górskie. Start do eliminacyjnego biegu zaplanowano tradycyjnie na godz. 11:00. Zapraszamy!  Wobec problemów lokalnego organizatora z prawidłowym oznaczeniem trasy ostatniej rundy obu cyklów w Jaworkach, które wydatnie wpłynęły na wyniki tych zawodów (część zawodników pomyliła trasę i nadłożyła dystansu), do końcowej klasyfikacji cyklu Beskid Ski Cross liczyć się będą ostatecznie cztery najlepsze wyniki każdego

uczestnika (w przypadku MBG będzie to sześć wyników). Zawody w Jaworkach będą mogły zostać zaliczone w poczet tych wyników, ale tylko wtedy, gdy taka będzie wola danego zawodnika.

WIĘCEJ INFORMACJI W TYM WĄTKU

Z powodu zaistniałej sytuacji oraz dla zapewnienia sprawiedliwych rozstrzygnięć w klasyfikacji generalnej obu czempionatów, dorobek poszczególnych zawodników w dotychczasowych eliminacjach zostanie opublikowany na stronach internetowych Festiwalu Biegowego tuż przed finałem cyklu Beskidzki Cross w Spytkowicach.

Jak zapewnia lokalny organizator, finałowe zawody będą najlepiej zabezpieczoną imprezą w kalendarzu obu cyklów. – Trasa w Spytkowicach zostanie oznakowana zarówno grubą, czerwono-czarną taśmą, jak i flarami wyciągowymi, siatkami i strzałkami kierunkowymi. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji będzie czuwał też zespół sędziów, który skrupulatnie będzie notował numery startowe zawodników w wybranych punktach trasy. Kto się w nich nie pojawi, zostanie zdyskwalifikowany – zapowiada Stanisław Trybuła z SN„Beskid”.

Sama rywalizacja biegowa będzie się toczyć na dystansie 8 kilometrów, podzielonym na dwie pętle. – Trasa biegowa będzie się pokrywała w części z trasą MTB wykorzystywaną w trakcie imprez kolarskich, które również organizujemy, ale zostanie wydłużona „w górę”. Zawodnicy będą biegać po stoku, lesie i łące, po drodze pokonają m.in. mostki rowerowe i górną stację wyciągu „Beskid”. Pętla będzie się zaczynać i kończyć przy dolnej stacji wyciągu, tam zlokalizowany będzie również sekretariat zawodów. Różnica wzniesień wyniesie ok. 280 m – objaśnia szczegółowo Stanisław Trybuła. Podkreśla, że z najwyższego punktu trasy roztacza się piękny widok na Gorce czy Babią Górę.

spytkowice-trasa

Finałowi cyklu BeskidSki Cross towarzyszyć będzie piknik dla dzieci. – Na parkingu przy dolnej stacji wyciągu stanie scena. Będą koncerty zespołów, DJ, a także dmuchane zjeżdżalnie dla maluchów, konkursy zręcznościowe, a dla całych rodzin ścianka wspinaczkowa i balon – informuje Tomasz Majchrowicz z SN „Beskid”. Zachęca do udziału w pikniku i samych zawodach biegowych.
Do zawodów w Spytkowicach można zgłosić się elektronicznie lub też w dniu imprezy w sekretariacie zawodów. Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł.

Źródło: Organizator cyklu Małopolskie Biegi Górskie oraz BeskidSki Cross  www.festiwalbiegowy.pl

KLASYFIKACJA PO 5 RUNDACH:

30 czerwca – Stacji Narciarskiej Ryterski Raj w Rytrze;
14 lipca – Stacji Narciarskiej Limanowa-Ski w Mordarce k. Limanowej;
28 lipca – Stacji Narciarskiej Podstolice-Ski koło Wieliczki;
11 sierpnia – Stacji Narciarskiej Śnieżnica w Kasinie Wielkiej;
18 sierpnia – Areny Narciarskiej Jaworki-Homole koło Szczawnicy;

Finał cyklu:
25 sierpnia – Stacji Narciarskiej Kompleks Beskid w Spytkowicach.

KOBIETY:

 
Pozycja:    Imię i nazwisko    Starty:    Punkty:      
1.    Izabela Zatorska        500      
        Jaworki    100      
        Kasina Wielka    100      
        Mordarka    100      
        Podstolice    100      
        Rytro    100      
2.    Halina Gałuszka        492      
        Jaworki    99      
        Kasina Wielka    98      
        Mordarka    98      
        Podstolice    98      
        Rytro    99      
3.    Dominika Bolechowska        485      
        Jaworki    97      
        Kasina Wielka    96      
        Mordarka    97      
        Podstolice    97      
        Rytro    98      
4.    Ewa Baran-Gądek        471      
        Jaworki    94      
        Kasina Wielka    92      
        Mordarka    96      
        Podstolice    94      
        Rytro    95      
5.     Gabriela Rolka        393      
        Jaworki    96      
        Kasina Wielka    99      
        Mordarka    99      
        Podstolice    99      
6.    Barbara Kiławiec        191      
        Jaworki    95      
        Podstolice    96      
7.    Natalia  Dyl        182      
        Jaworki    91      
        Kasina Wielka    91      
8.    Magdalena Filip        181      
        Jaworki    92      
        Kasina Wielka    89      
9.    Zofia Czerwińska        98      
        Jaworki    98      
10.    Kamila Perucka        97      
        Kasina Wielka    97      
11.    Kamila Zatorska        97      
        Rytro    97      
12.    Adriana Piątkieiwcz        96      
        Rytro    96      
13.    Agnieszka Michura        95      
        Mordarka    95      
14.    Dorota Jonkisz        95      
        Podstolice    95      
15.    Karolina Gacoń        95      
        Kasina Wielka    95      
16.    Kinga Pachura        94      
        Kasina Wielka    94      
17.    Ida Słowińska        94      
        Rytro    94      
18.    Aleksandra Kaputa        93      
        Kasina Wielka    93      
19.    Natalia Atanasow Ancew        93      
        Podstolice    93      
20.    Maja Tomczyk        93      
        Jaworki    93      
21.    Aneta Witek        92      
        Podstolice    92      
22.    Iga Bunsch        91      
        Podstolice    91      
23.    Kinga Ochocka        90      
        Kasina Wielka    90      
24.    Joanna Kowalczyk        90      
        Podstolice    90     

MĘŻCZYŹNI:

 
Pozycja:    Imię i nazwisko:    Starty:    Punkty:      
1.    Bartosz Gorczyca        494      
        Jaworki    99      
        Kasina Wielka    98      
        Mordarka     100      
        Podstolice    99      
        Rytro    98      
2.    Franciszek Długosz        467      
        Jaworki    94      
        Kasina Wielka    90      
        Mordarka    96      
        Podstolice    92      
        Rytro    95      
3.    Karol Lisowski        430      
        Jaworki    87      
        Kasina Wielka    79      
        Mordarka    92      
        Podstolice    83      
        Rytro    89      
4.    Andrzej Długosz        400      
        Jaworki    100      
        Kasina Wielka    100      
        Podstolice    100      
        Rytro    100      
5.    Daniel Wosik        394      
        Jaworki    98      
        Kasina Wielka    99      
        Podstolice    98      
        Rytro    99      
6.    Robert  Faron        390      
        Kasina Wielka    97      
        Mordarka    99      
        Podstolice    97      
        Rytro    97      
7.    Dariusz Bielak        378      
        Jaworki    95      
        Kasina Wielka    94      
        Mordarka    98      
        Podstolice    91      
8.    Jacek Mordarski        374      
        Jaworki    77      
        Kasina Wielka    62      
        Mordarka    76      
        Podstolice    78      
        Rytro    81      
9.    Mateusz Wiktor        354      
        Jaworki    73      
        Kasina Wielka    56      
        Mordarka    78      
        Podstolice    71      
        Rytro    76      
10.    Marek  Nadkański        352      
        Jaworki    89      
        Kasina Wielka    82      
        Mordarka    91      
        Podstolice    90      
11.    Michał Kożuch        351      
        Jaworki    86      
        Mordarka    89      
        Podstolice    88      
        Rytro    88      
12.    Robert  Franczyk        350      
        Jaworki    75      
        Kasina Wielka    51      
        Mordarka    79      
        Podstolice    73      
        Rytro    72      
13.    Jakub Mordarski        347      
        Jaworki    72      
        Kasina Wielka    55      
        Mordarka    75      
        Podstolice    70      
        Rytro    75      
14.    Marek Buda        336      
        Jaworki    91      
        Kasina Wielka    72      
        Mordarka    86      
        Rytro    87      
15.    Edward Mucha        323      
        Jaworki    81      
        Kasina Wielka    74      
        Podstolice    82      
        Rytro    86      
16.    Jerzy Kamiński        295      
        Kasina Wielka    58      
        Mordarka    82      
        Podstolice    76      
        Rytro    79      
17.    Krzystof Trojanowski        284      
        Kasina Wielka    92      
        Mordarka    97      
        Podstolice    95      
18.    Barłomiej Ptaszek        255      
        Jaworki    90      
        Kasina Wielka    80      
        Podstolice    85      
19.    Rafał Gąsiorek        227      
        Jaworki    82      
        Kasina Wielka    70      
        Podstolice    75      
20.    Szymon Grzegorzek        227      
        Jaworki    83      
        Kasina Wielka    65      
        Podstolice    79      
21.    Andrzej Marcisz        223      
        Jaworki    80      
        Kasina Wielka    66      
        Podstolice    77      
22.    Dawid Kotlarz        219      
        Jaworki    79      
        Kasina Wielka    60      
        Podstolice    80      
23.    Dariusz Marek         192      
        Kasina Wielka    96      
        Podstolice    96      
24.    Tadeusz Nazim        192      
        Jaworki    74      
        Kasina Wielka    50      
        Podstolice    68      
25.    Łukasz Goliński        189      
        Kasina Wielka    95      
        Podstolice    94      
26.    Marcin Rembiasz        189      
        Mordarka    95      
        Rytro    94      
27.    Szymon Kołek        182      
        Mordarka    90      
        Rytro    92      
28.    Krzysztof Stec        178      
        Kasina Wielka    84      
        Mordarka    94      
29.    Jacek Herudziński        172      
        Kasina Wielka    83      
        Podstolice    89      
30.    Bartek Giemzik        158      
        Jaworki    85      
        Kasina Wielka    73      
31.    Marek Zapolski        155      
        Mordarka    81      
        Rytro    74      
32.    Grzegorz Czyż        97      
        Jaworki    97      
33.    Krzysztof Trojanowski        96      
        Jaworki    96      
34.    Adam Skalski        96      
        Rytro    96      
35.    Dariusz Ślaga        93      
        Mordarka    93      
36.    Paweł Kuźniar        93      
        Jaworki    93      
37.    Bartłomiej Leśniak        93      
        Rytro    93      
38.    Michał Skowronek        93      
        Kasina Wielka    93      
39.    Dawid Atanasow Ancew        93      
        Podstolice    93      
40.    Rafał Tenerowicz        92      
        Jaworki    92      
41.    Grzegorz Kościelniak        91      
        Kasina Wielka    91      
42.    Łukasz Wójcik        91      
        Rytro    91      
43.    Łukasz Baziak        90      
        Rytro    90      
44.    Robert  Dudzik        89      
        Kasina Wielka    89      
45.    Stanisław Kachin        88      
        Jaworki    88      
46.    Marek Murzyn        88      
        Kasina Wielka    88      
47.    Jaroslaw Moskal        88      
        Mordarka    88      
48.    Mateusz Moląg        87      
        Podstolice    87      
49.    Jakub Dyrcz        87      
        Mordarka    87      
50.    Kaputa Michał        87      
        Kasina Wielka    87      
51.    Mariusz Wijas        86      
        Podstolice    86      
52.    Radosław Kotewicz        86      
        Kasina Wielka    86      
53.    Marcin Leśniak        85      
        Rytro    85      
54.    Bogusław Barański        85      
        Kasina Wielka    85      
55.    Ryszard Domagalski        85      
        Mordarka    85      
56.    Krzysztof Zieliński        84      
        Rytro    84      
57.    Zbigniew Śmieszek        84      
        Mordarka    84      
58.    Krzysztof Chołda        84      
        Podstolice    84      
59.    Łukasz Chełmicki        84      
        Jaworki    84      
60.    Maciej Gugała        83      
        Rytro    83      
61.    Robert Pasiut        83      
        Mordarka    83      
62.    Arkadiusz Złocki        82      
        Rytro    82      
63.    Marcin Górka        81      
        Kasina Wielka    81      
64.    Paweł Ramatowski        81      
        Podstolice    81      
65.    Stanisław Kruczek        80      
        Rytro    80      
66.    Arkadiusz Muras        80      
        Mordarka    80      
67.    Kacper Piech        78      
        Jaworki    78      
68.    Kożuch Michał        78      
        Kasina Wielka    78      
69.    Czesław Łękawski        78      
        Rytro    78      
70.    Andrzej Borek        77      
        Rytro    77      
71.    Maciej Waśko        77      
        Mordarka    77      
72.    Radosław Bieda        77      
        Kasina Wielka    77      
73.    Tadeusz Balcer        76      
        Jaworki    76      
74.    Sławomir Świderski        76      
        Kasina Wielka    76      
75.    Marcin Bugaj        75      
        Kasina Wielka    75      
76.    Mirosław Madej        74      
        Podstolice    74      
77.    Dominik Bogacz        73      
        Rytro    73      
78.    Marek Marczyk        72      
        Podstolice    72      
79.    Michał Szatyński        71      
        Jaworki    71      
80.    Łukasz Nowicki        71      
        Kasina Wielka    71      
81.    Jerzy Mordarski        71      
        Rytro    71      
82.    Tadeusz Kowalczyk        69      
        Podstolice    69      
83.    Kazimierz Dubiel        69      
        Kasina Wielka    69      
84.    Andrzej Kowalik        68      
        Kasina Wielka    68      
85.    Michał Majchrzak        67      
        Kasina Wielka    67      
86.    Grzegorz Kwiatek        67      
        Podstolice    67      
87.    Marcin Wąsik        66      
        Podstolice    66      
88.    Adam Marczyk        65      
        Podstolice    65      
89.    Łukasz Borowiecki        64      
        Kasina Wielka    64      
90.    Bartlomiej Kieroński        64      
        Podstolice    64      
91.    Wojtek Woźniak        63      
        Kasina Wielka    63      
92.    Józef Dzikowski        61      
        Kasina Wielka    61      
93.    Tomasz  Pietrzyk        59      
        Kasina Wielka    59      
94.    Grzegorz Knapek        57      
        Kasina Wielka    57      
95.    Piotr Chmielowski        54      
        Kasina Wielka    54      
97.    Piotr Wilkoński        53      
        Kasina Wielka    53      
98.    Piotr Łuskawa        52      
        Kasina Wielka    52     
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

v

Z Archiwum Runnersa

Krakowski weekend biegowy z radiem RMF i tłumem aktywnych osób

Krakowski weekend biegowy z radiem RMF i tłumem aktywnych osób

WYNIKI - BIEG O PUCHAR RMF XII CRACOVIA MARATON STRONA...

Rozmowy Runnersa

Biegowy wywiad prosto z Piwnicznej. Kulisami swojej sportowej

Biegowy wywiad prosto z Piwnicznej. Kulisami swojej sportowej

... pasji, nieco odosobnionej w otoczeniu z redaktorem piwniczna.info dzieli się...

Rozkmina Admina

Biegowa rozkmina Admina. Realne łowy w wirze wirtualnych analogii ...

Biegowa rozkmina Admina. Realne łowy w wirze wirtualnych analogii ...

Korzystając z elastycznych, choć niekoniecznie estetycznych ram świeżo wypiekanego działu, od czasu do...

Newsy według daty


Nowe komentarze:

Ostatnio komentowane: